CO NABÍZÍM


klidné a čisté prostředí │ individuální přístup │ originální návrhy │ veganské barvy │ kvalitní materiálINFORAMCE K TETOVÁNÍ


před tetováním

24 hodin před samotným tetováním nepij žádný alkohol a v den tetování ani kávu či silný čaj. Dále nechoď do solária a vyhýbej se všemu, při čem by byla tvá kůže namáhána (delší opalování, atp.). Vylučuje se chodit na tetování pod vlivem jakýchkoliv psychotropních látek. Je třeba, aby jsi byl zdravý a alespoň týden před tetováním neužíval antibiotika. V případě užívání léků na ředění krve je třeba konzultace s lékařem. 

péče o čerstvé tetování

Tetování je zákrok, při kterém je porušena integrita lidské kůže a při kterém se do těla vpravuje cizí látka, v tomto případě barva. Tělo, přirozeně reaguje na cizí látku tak, že se jí brání tím, že vylučuje tělesný mok. Tento proces začíná bezprostředně po tetování, proto se místo po zákroku musí ošetřit a zabalit, aby se do čerstvé rány nedostaly bakterie a předešlo se kontaminaci.

Po pár hodinách, kdy sejmeme ochrannou fólii, je třeba tetování opláchnout vodou a osušit, nejlépe jednorázovou papírovou utěrkou (v látkových ručníkách se drží bakterie). V průběhu dalších dní se z výše zmiňovaného moku utvoří strup, který je plný pigmentu z barvy a tudíž na něj dáváme pozor, abychom ho nestrhli a on se sám vyloupl a uzdravil. Během hojení se pigment opět navrátí pod kůži a novou kůží se také rána zatáhne, tím proces hojení končí. - To je i důvod proč během tohoto měsíce tetování nepatrně změní svou barvu. 

Tento proces trvá až měsíc, proto je zapotřebí vyhýbat se během tohoto období (u menších motivů alespoň dva týdny), delšímu kontaktu s vodou (bazén, delší koupele, atd.), opalování, soláriu, větší fyzické námaze (cvičení, posilování), práci v prašném prostředí a všemu, co by mohlo narušit průběh hojení. Co je asi nejdůležitější, tak průběžné promašťování tetování, osobně dávám
k tetování vždy domácí mastičku/ případně preferuji přírodní alternativy typu bambucké máslo, atp.
První týden klidně 2x - 3x denně, dále podle potřeby, dokud se strup úplně nevyloupne a nezahojí.

přípravky na aftercare

Ke každému tetování dávám v ceně i přípravek na aftercare, jedná se vždy o domácí mastičku
z hojivých bylinek jako je např. měsíček lékařský, kopřiva nebo levandule (vyrábím je podle potřeby v omezeném množství).

Dále jsou u mě také k dostání ručně vyráběná mýdla Almara Soap z kolekce 'AFTER TATTOO'.
Mýdlo obsahuje mandlový a ricinový olej, tyto oleje společně s bambuckým máslem zvláčňují
a vyživují citlivou pokožku náchylnou k podráždění nebo infekcím. Dále obsahuje mé oblíbené hojivé bylinky - měsíček, šalvěj a levanduli. 100% esenciální oleje tea tree, eukalyptu a levandule zajišťují dostatečnou antibakteriální ochranu.materiál

Používám opravdu kvalitní materiál, nejen barvy, ale i stencily, másla, finishe nebo pěny na finální čištění kůže se snažím vybírat od těch nejlepších značek.. Během tetování nepoužívám vazelinu, ale bambucké máslo, které pokožka lépe přijme.
Na čerstvá tetování potom dávám speciální samolepící folii, aby se do čerstvé rány nic nedostalo.
S sebou dostaneš domácí mastičku.

Tetuji strojkem Cheyenne Pen. 

korekce

V ceně každého tetování nabízím jednu korekci v případě, že by se tetování špatně vyhojilo.
I to se bohužel občas může stát, ale osobně si myslím, že je nesmysl za to platit, když to často ani není vinou klientů - samozřejmě záleží ale i na mém posouzení, zda je korekce opravdu třeba.

Tato bezplatná korekce se ale vztahuje pouze na období 1 měsíce od tetování!
DOPLŇUJÍCÍ INFORMACE


Předběžnou cenu tetování mohu zhruba odhadnout až když vím velikost, umístění na těle a alespoň zhruba náročnost (podle popisu/ inspiračního obrázku) motivu.   │ Minimální cena za tetování je 1. 500,-

Záloha 500,- se vztahuje na tvorbu návrhu. Tato cena není pouze za čas strávený nad samotnou kresbou, ale i za originální návrh a můj osobitý styl.


Netetuji těhotné ani kojící ženy, zároveň netetuji ani nemocné (kožní nemoci, nemoci při který je třeba užívat léky na ředění krve). 

Tetuji pouze ženy 18+


Tetuji nejtenčími jehlami a velmi jemné motivy, proto 'nepřetetovávám' stará tetování a ve většině případů se nepouštím do žádných větších coverů. Prostě proto, že to tato technika úplně neumožňuje, a myslím si, že by nakonec nemusela být spokojená ani jedna z nás.

NENAŠLA SI INFORMACE, KTERÉ SI HLEDALA?

Neváhej mě kontaktovat na email: teckatattoo@gmail.com