ČERVENEC - SRPEN

BOOKING FORMULÁŘ

Děkuji, že jsi tu.


Prosím Tě o vyplnění formuláře.

Pod formulářem najdeš volné termíny (v tabulce jsou znázorněny jako bílá pole), které potřebuji zapsat do formuláře, abych ti mohla termín obratem potvrdit či požádat o jiný - klidně jich proto vypiš více, ať je větší šance, že si o něj nenapíše více klientek najednou. | Záloha činí 1.000,- u velkých projektů potom 1.500,-

Níže najdeš také inspiraci, kterou můžeš pro popis svého motivu použít.


Snažím se svou práci dělat nejlépe, jak dovedu. Věřím proto, že i ty se vynasnažíš dát mi ty nejlepší podklady pro tvorbu motivu. Strávím nad ním - ještě před samotným sezením - často i dlouhé hodiny práce a mrzí mě pak, když je tento čas zbytečný kvůli nedostatečnému popisu. Věřím, že to pochopíš a investuješ do popisu i ty svůj čas. Výsledek pak bude určitě stát za to.

- Těším se!  N.* Odesláním formuláře Zájemce bere na vědomí, že budou zpracovány jeho osobní údaje dle Nařízení 2016/279 (GDPR)
z důvodu oprávněného zájmu. Více informací ZDE.

* Odesláním formuláře také Zájemce dává najevo svou zdravotní způsobilost k tetování, bere na vědomí, že je tetování trvalé a prohlašuje, že mu bylo 18let /případně, že přijde v doprovodu zákonného zástupce.